Šachová zpráva od Jožky Mayera /o šachovém turnaji v rakouském Altlichtenwarthu/.

4. září 2014 v 4:10 | Petr Krolop |  Šachy
Pěknou zprávu s přílohou, která naprosto nemá chybu, jsem včera obdržel od Josefa Mayera. Jožka Mayer se řadí mezi ty mnohé, či spíše nemnohé šachisty, kteří velice často používají jízdní kolo, coby dopravní prostředek a spolehlivé přibližovadlo na různé šachové akce. Poslední srpnovou neděli se Jožka vypravil z Mikulova do nedalekého, rakouského Altlichtenwarthu. Tentokrát však nebrázdil moravsko - rakouské silnice a cesty sám. Neboť, na kopci za Valticema se k němu připojil Milan Seget na vypůjčeném obstarožním "oři." Na zahájení sezóny /tak nějak se tento rakouský turnaj jmenoval/ se tedy nakonec sešli rovnou tři velmi dobří borci TJ Podlužanu Prušánek, neboť v turnaji startoval i pozdější vítěz turnaje Andreas Teuber. Jožka Mayer s Milanem Segetem se nakonec tohoto turnaje zúčastnili pouze jako diváci, ale o tom se lépe dozvíte až si otevřete moc pěknou přílohu Jožky Mayera. Sám bych to lépe nenapsal ! A to už je jistě co říci !

Nazdar Petře,

poslední srpnovou neděli jsem si udělal výlet k našim sousedům, do rakouského Altlichtenwarthu, kde se přes víkend hrál šachový turnaj. Původně jsem se chtěl tohoto turnaje zúčastnit i s Milanem Segetem, ale nakonec z toho sešlo. Důvodem pro mne byla nízká úroveň, vysoké startovné a v poslední řadě také počasí. V příloze zasílám report.

Zdraví Tě Jožka

P.S. Tuto neděli zahajují Prušánky podzimní sezónu účastí na tradičním bleskovém turnaji v Boskovicích.Jožkovi děkuji za pěkný report a přeji jemu i ostatním prušáneckým borcům pro tuto nadcházející neděli do Boskovic rychlý a skvělý postřeh, ve spojení s rychlou rukou !

Kp.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Táňa Táňa | 8. září 2014 v 21:35 | Reagovat

Paráda a zadařilo se i v Boskovicích na blicáku. Zejména Vladanovi Předínskému, ostatní se drželi v těsném závěsu, ačkoliv pouze Joškovi to trošku nevyšlo... Sezóna bude lepší. Krásný večer všem. T.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama